17
Aprīlis
2023
|
12:16
Europe/Amsterdam

Living Places Copenhagen

Living Places Copenhagen ir UNESCO-UIA 2023. gada Pasaules arhitektūras galvaspilsētas 2023 partneris

UNESCO - UIA Pasaules arhitektūras galvaspilsēta 2023 ir oficiāli atklāta, un Kopenhāgenā visu gadu tiks rīkoti aizraujoši pasākumi izstāžu un debašu arhitektūras un ilgtspējīgas pilsētvides attīstības jomā. Ar kopējo narratīvu "Kopenhāgena komūnā", Pasaules arhitektūras galvaspilsēta 2023 risinās tādas kopīgās pilsētvides problēmas kā vēsture, daba, ikdienas dzīve un kā arhitektūra var atbalstīt ilgtspējīgākas nākotnes veidošanu mūsu pilsētās. 


Living Places Copenhagen ir vairāku sadarbības partneru projekts, kas izveidots sadarbībā ar VELUX, EFFEKT, MOE un Enemærke & Petersen, kas tiks atklāts 2023. gada pavasarī.

"Living Places Copenhagen piedāvās debašu un aktivitāšu programmu, kas paredzēta, lai rosinātu svarīgu sarunu par ēku lomu sinerģijā starp mājokļiem un sabiedrību,"

 

saka Lone Feifer, VELUX ilgtspējīgu ēku direktore.

Septiņu prototipu izstāde – pieci atvērti paviljoni un divas gatavas mājas pilnā mērogā pārdomā, kā mēs šodien būvējam, un izaicina būvniecības nozari radīt atbildīgus un atjaunojošus risinājumus, kas sniedz labumu gan cilvēkiem, gan planētai. Galvenā uzmanība ir pievērsta jaunai ilgtspējīgai pieejai jaunu māju celtniecībā, kas vienādā mērā sniedz labumu gan mums, cilvēkiem, gan mūsu planētai. Ēka ir pirmais piemērs, kuras CO2 pēdas nospiedums ir 3 reizes zemāks par pašreizējo standartu un tai ir pirmšķirīgs iekštelpu klimats.

Uzziniet vairāk par Living Places Copenhagen

download
ID10165102_1_VELUX_Living_Places_Copenhagen_Topping_Out
Par VELUX

VELUX pārveido un uzlabo telpas kopš 1941. gada. Vairāk nekā 80 gadus VELUX ir palīdzējis cilvēkiem iztēloties un panākt telpu pārveidošanu, izmantojot dienas gaismu un svaigu gaisu caur jumtu. Mūsu produktu klāstā ietilpst jumta logi un virsgaismas logi, dekoratīvās žalūzijas, saulessargi un slēģi, kā arī iebūvēšanas un viedās mājas risinājumi. Radot gaišākas, veselīgākas un ilgtspējīgākas vietas, kur dzīvot, strādāt, mācīties un spēlēties, mēs nodrošinām labāku ikdienas dzīvi cilvēkiem visā pasaulē. Mēs strādājam visā pasaulē — ar pārdošanas un ražošanas uzņēmumiem vairāk nekā 40 valstīs un aptuveni 11 500 darbinieku visā pasaulē. VELUX grupa pieder A/S VKR Holding, sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kas pilnībā pieder bezpeļņas labdarības fondiem (VELUX FOUNDATIONS) un ģimenei. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni www.velux.lv.