Riga,
14
Septembris
2022
|
11:28
Europe/Amsterdam

Pensionējoties “VELUX Group” izpilddirektoram Deividam Brigam, amatā ieceļ Larsu Pētersonu

Kopsavilkums

Lai aizstātu Deividu Brigsu (David Briggs), kurš dodas pensijā, “VELUX Group” jaunā izpilddirektora amatā ieceļ Larsu Pētersonu (Lars Petersson). L. Pētersons šobrīd ir prezidents un izpilddirektors uzņēmumā “Hempel” un pievienosies uzņēmumam “VELUX” 2022. gada 1. novembrī. Līdz tam pagaidu izpilddirektora pienākumus pildīs Anderss Geče (Anders Götzsche).

Hempel - Lars Petersson-59- Web_edited

L. Pētersons ir prezidents un izpilddirektors uzņēmumā “Hempel”, kas ir Dānijā bāzēts globāls uzņēmums pārklājumu rūpniecības nozarē. Pirms darba uzņēmumā “Hempel” L.Pētersons ir ieņēmis augstus vadošos amatus Zviedrijas uzņēmumā “Inwido”, kas nodarbojas ar logu un durvju ražošanu, kā arī Francijas grīdas segumu ražošanas uzņēmumā “Tarkett”. Kopš 2019. gada L. Pētersons ir bijis valdes loceklis “VKR Holding” uzņēmumā “Davista”.

“Lars Pētersons ir ar plašu pieredzi un ievērojamiem profesionālajiem sasniegumiem globālos ražošanas uzņēmumos saistītās nozarēs. Viņa vadībā uzņēmums “Hempel” ir veiksmīgi uzsācis vērienīgu izaugsmes stratēģiju ar skaidru fokusu uz klientiem un tikpat stingru apņemšanos uzņemties vadību ilgtspējas jomā. Esmu pārliecināts, ka esam atraduši īsto cilvēku – Larsu Pētersonu, kurš vadīs nepārtrauktu “VELUX” attīstību,” saka Jorgens Jensens (Jørgen Jensen), “VELUX Group” valdes priekšsēdētājs.

“Esmu pagodināts un sajūsmināts, ka man ir dota iespēja turpmāk vadīt “VELUX Group”. Esmu strādājis būvmateriālu nozarē jau divus gadu desmitus un vienmēr esmu apbrīnojis “VELUX” par tā spēcīgo zīmolu un pakalpojumu kvalitāti — uzņēmumam ir liels mantojums, ietekmējot visu nozari un vienlaikus uzturot spēcīgus sociālās atbildības standartus. Ar nepacietību gaidu iespēju kļūt par daļu no “VELUX” un palīdzēt īstenot ambīcijas, kas noteiktas nesen uzsāktajā stratēģijā uzņēmuma attīstībai, vienlaikus paaugstinot latiņu ilgtspējīga biznesa vadīšanai,” saka L. Pētersons.

L. Pētersonam ir 53 gadi, pēc nacionalitātes — zviedrs. Viņš dzīvo Kopenhāgenas apgabalā kopā ar sievu Anniku (Annica), ar kuru viņam ir kopīgi divi pieauguši bērni.

 

Deivids Brigs aiziet no VELUX un dodas pensijā

Pēc pieciem gadiem “VELUX Group” vadībā Deivids Brigs septembrī atkāpsies no izpilddirektora amata. 

“Deividam ir bijusi veiksmīga gandrīz 30 gadu karjera uzņēmumā “VELUX”, un viņa piecus gadus ilgajā izpilddirektora amatā “VELUX” veiksmes stāsts ir turpinājies un paātrinājies. Man žēl, ka viņš aiziet, taču pilnībā cienu viņa vēlmi vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni,” saka “VELUX” valdes priekšsēdētājs Jorgens Jensens.

“Kopā ar valdi un spēcīgu izpildvaras komandu Deivids ieviesa aizraujošu stratēģiju, kuras mērķis ir nodrošināt ievērojamu izaugsmi līdz 2030. gadam un vadīt būvniecības nozari ilgtspējas virzienā. Mēs joprojām esam pilnībā apņēmušies ievērot šīs stratēģijas pamatprincipus,” turpina Jorgens Jensens.

“Tas ir bijis manas dzīves lielākais gods un privilēģija vadīt “VELUX” un pārstāvēt šo lielisko uzņēmumu un visus savus izcilos kolēģus. Kopš 2018. gada esam sasnieguši rezultātus, ar kuriem mēs visi varam lepoties — rezultātus, kas krietni pārsniedz to, kas daudziem likās neiespējami. Tas viss ir realizēts, pateicoties manu kolēģu, kā arī mūsu partneru, piegādātāju un, protams, mūsu klientu apņēmībai,” saka izpilddirektors Deivids Brigs. 

“Es patiesi ticu, ka labākais uzņēmumam “VELUX” vēl ir tikai priekšā, kā noteikts korporatīvajā stratēģijā, kuru mēs uzsākām 2021. gadā un kas jau sāk uzrādīt spēcīgus rezultātus. Ir grūti atkāpties no tā, ko mīlu un kam tik ļoti ticu. Bet es jūtu, ka ir īstais laiks man un manai ģimenei. Ar spēcīgu valdi, ko atbalsta neticami izpalīdzīgie VELUX ilgtermiņa akcionāri, man nav šaubu, ka “VELUX” turpinās augt un vēl daudzus gadus turpinās būt pasaulē labākais būvmateriālu uzņēmums,” turpina Deivids Brigs.

Papildinformācijai sazinieties ar:

Stine Grīna Polsena (Stine Green Paulsen), globālo plašsaziņas līdzekļu attiecību direktore,stine.paulsen@velux.com, +45 61120332

 

Katlu plāksne

Par “VELUX Group”

Vairāk nekā 80 gadus “VELUX group” cilvēkiem visā pasaulē ir radījusi labākus dzīvošanas apstākļus, maksimāli izmantojot dienasgaismu un svaigu gaisu caur jumtu. “VELUX” produktu klāstā ietilpst jumta logi, moduļu jumta logi, dekoratīvās žalūzijas, saulessargi un logu slēģi, to uzstādīšana, kā arī viedās mājas risinājumi. Šie produkti nodrošina veselīgu un ilgtspējīgu iekštelpu klimatu darbam, mācībām, rotaļām un izklaidei. Mēs strādājam globāli – pārdošana un ražošana noris vairāk nekā 38 valstīs, kur tiek nodarbināti apmēram 12 500 darbinieku. “VELUX group” pieder “VKR Holding” A/S, kas ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību un pilnībā pieder bezpeļņas un labdarības fondam (“THE VELUX FOUNDATIONS”) un ģimenei. 2021. gadā “VKR Holding” kopējie ieņēmumi bija 3,5 miljardi eiro, un “THE VELUX FOUNDATIONS” labdarības dotācijās ziedoja 244 miljonus eiro.

Lai iegūtu papildinformāciju par “VELUX Group”, apmeklējiet vietni velux.com.